Xtremeshop.cz

 

Telefon 1: +420 595 176 912
Telefon 2: +420 775 728 876

 

E-mail: info@xtremeshop.cz

 

www.xtremeshop.cz

 

IČ: 73872555

Batohy ANIMAL

Nabízíme batohy ANIMAL, které se vyznačují svou barevností a kvalitou. Jedná se o batohy celoplošně designované. Batůžky Animal mají spoustu zajímavých "vychytávek" jako jsou například dvě komory, přední kapsičky, postranní kapsy určené na drobné předměty. Uvnitř naleznete přihrádku z průhledného materiálu, uzavíratelnou kapsičku na zip a také praktický kroužek na klíče. Batohy Animal mají vyztužení na záda a také mírné a příjemné vyztužené ramenní popruhy.

 

Společnost Animal byla založena v roce 1987 dvěma surfaři, kteří byli pořádně naštvaní na to, že stále ztráceli své hodinky v mořských vlnách. Přišli tedy na popruh, který vyřešil jejich problém a hodinky byly tak chráněny proti ztrátě při extrémních jízdách. Založili si tedy výrobnu v zadní ložnici u matky jednoho z nich. Začali vyrábět menší množství těchto popruhů, které prodávali svým kamarádům.

 

Jednoduchost a síla popruhů byla vhodná také pro další akční sporty jako windsurfing, snowboarding nebo jízda na horských kolech. Díky kvalitě a funkcionalitě produktů se staly popruhy úspěšné a daly vzniknout značce ANIMAL. Zanedlouho začal Animal vyrábět sportovní hodinky. Jako správní nadšenci pro freesport vytvořili hodinky k tomu maximálně vhodné, voděodolné, funkční a pěkně vypadající na zápěstí. Hodinky Animal zažily fenomenální úspěch a značka díky ním u řady lidí zdomácněla.

 

Značka ANIMAL se rozrostla postupně o mnoho dalších produktů jako jsou například oblečení, neoprény, technické oděvy, brýle, obuv a také batohy Animal.

 

Pro celý sortiment výrobků ANIMAL navštivte náš E-SHOP.

 

Podívejte se také na další značky batohů, které naleznete v našem e-shopu, jako jsou např. batohy Dakine, batohy Nordblanc nebo batohy DC.

© 2012 – Savana.cz, vytvořeno pomocí systému Hostedit.cz