Xtremeshop.cz

 

Telefon 1: +420 595 176 912
Telefon 2: +420 775 728 876

 

E-mail: info@xtremeshop.cz

 

www.xtremeshop.cz

 

IČ: 73872555

Batohy DAKINE

Batoh DakineNaše nabídka batohů DAKINE patří k nejširším na celém českém internetu! Tyto batohy a batůžky jsou ideální jak na nošení do města, školy, do přírody a také jako batohy pro sport. Batohy DAKINE mají spoustu kapes, kapsiček a popruhů například pro upevnění ke skateboardu nebo snowboardu. Batohy značky DAKINE jsou vždy navrženy s co největším ohledem na funkčnost a kvalitu. DAKINE spolupracuje s celou řadou vrcholových sportovců, a tak na základě přímých podnětů od těchto uživatelů batohů, své veškeré výrobky produkuje s co největším důrazem na tato přání. Batohy DAKINE jsou tak jedny z nejdokonalejších batohů na trhu.

 

Značka DAKINE je velmi oblíbena mezi vyznavači alternativních sportů, ale také sportovního vybavení obecně. DAKINE má velmi bohatou historii a byla založena již v roce 1979. Název DAKINE pochází z havajského nářečí, kde "da kine" znamená "nejlepší".

 

 

Duchovním otcem značky DAKINE je Rob Kaplan, který se zpočátku zaměřoval na výrobu doplňků pro surfová prkna na Hawaii. Časem se ale výroba rozšiřovala a také vznikly první pobočky v Severní Americe. Tak se DAKINE dostalo do kontaktu s dalšími sportovci, jako byli snowboardisté a lyžaři. Firma začala tedy vyrábět doplňky a příslušenství také pro ně. Vznikaly tak první batůžky DAKINE, vaky na lyže, prkna DAKINE a další výstroj.
 
 
Dnes patří značka DAKINE k největším na světě v oblasti batohů, sportovních doplňků a také oblečení.
 
Dakine patří mezi přední prodejce ve skateshopu. Dakine peněženky, čepice, tašky a batohy patří mezi kvalitní a originální skate doplňky.
Dakine tašky, peněženky, čepice i batohy vznikly na Havaji a mají velice stylový design pro skateboard nadšence.
 
 

Prodejce batohů DAKINE: Xtremeshop.cz

 


 

 

Pro celý sortiment výrobků DAKINE navštivte náš E-SHOP.

Podívejte se také na další značky batohů, které naleznete v našem e-shopu, jako jsou např. batohy Animalbatohy Meatfly nebo batohy Rip Curl.

 

© 2012 – Savana.cz, vytvořeno pomocí systému Hostedit.cz