Xtremeshop.cz

 

Telefon 1: +420 595 176 912
Telefon 2: +420 775 728 876

 

E-mail: info@xtremeshop.cz

 

www.xtremeshop.cz

 

IČ: 73872555

Batohy DC

Batoh DCNabízíme Vám batohy DC, které se vyznačují širokými možnostmi jejich využití. Tyto batohy jsou vhodné jak na walking, do školy, přírody, do města a také jako batohy pro extrémní sporty jako snowboarding, skateboarding, BMX, motocross, surfing, rally a tak dále.

 

Batohy DC jsou jak dámské, tak pánské. Tyto batůžky se vyznačují svou barevnou pestrostí, odolností a vysokou kvalitou svého zpracování.

 

Značka DC patří americké společnosti DC Shoes, která sídlí ve státě California. DC byla založena v roce 1993 a specializovala se zpočátku především na boty určené pro skateboarding, snowboarding a také na venkovní oblečení. DC byla založena dvěma společníky, kteřími byli Ken Block a Damon Way. Původní označení DC byla zkratkou celého názvu Droors Clothing Footwear. Od tohoto názvu se později upustilo a bylo zvoleno prosté označení DC Shoes.Logo DC

 

Společnost DC Shoes vyrábí obuv téměř pro všechny typy extrémních sportů jako je zmíněný snowboarding, skateboarding, BMX, rally, surfing a podobně. V roce 2004 byla společnost DC Shoes zakoupena jinou známou společností a to Quicksilver a stále je známou také svou výrobou batůžků DC.

 

Dnes patří značka DC k velkým světovým výrobcům nejen batohů, ale také dalšího sportovního vybavení a oblečení jako boty, bundy, kšiltovky, peněženky, čepice, trička, mikiny. DC má blízko skate stylu a pokud někdo hledá skate batoh, měl by hledat také u značky DC.
DC boty jsou ideální volbou společně s DC bundy k vašemu batohy na každodenní nošení.
 

 

Podívejte se také na další značky batohů, které naleznete v našem e-shopu, jako jsou např. batohy DAKINEbatohy Nordblanc nebo batohy ECKO.

 

© 2012 – Savana.cz, vytvořeno pomocí systému Hostedit.cz