Xtremeshop.cz

 

Telefon 1: +420 595 176 912
Telefon 2: +420 775 728 876

 

E-mail: info@xtremeshop.cz

 

www.xtremeshop.cz

 

IČ: 73872555

Batohy ECKO

Batoh ECKONajdete u nás batohy ECKO, které jsou vhodné jak do školy, tak pro volný čas. Tyto batohy jsou vhodné jak pro kluky, tak holky. Batůžky ECKO mají spoustu kapes a kapsiček, do kterých můžete uschovat velké množství drobných i velkých věcí.

 

 

Značku ECKO stvořil módní návrhář Marc Ecko, který začínal v roce 1980 s prodejem triček. Později si založil vlastní značku oblečení Ecko. Jeho značka Ecko Unlimited se stala známou a oblíbenou na celém světě a to zejména mezi mladou generací.
 
 
Značka Ecko je inspirována mládím a hip-hopem, což je na výrobcích Ecko pozorovatelné ihned na jejich designu. Ecko je značkou prodáváno po celém světě a zaměřuje se na batohy, oblečení a také doplňky, jako jsou např. boty, hodinky a také dětské oblečení a další.
 
 
Dnes je značka ECKO mezi mladými lidmi velmi rozšířená a známá a to nejen díky kvalitě výrobků této značky, ať už se jedná o batohy a batůžky nebo oblečení, ale také o doplňky značky Ecko.
 
Logo ECKO
 

 


 

 

Pro celý sortiment výrobků ECKO navštivte náš E-SHOP.

 

Podívejte se také na další značky batohů, které naleznete v našem e-shopu, jako jsou např. batohy Heavy Toolsbatohy Smiths nebo batohy Dakine.

 

© 2012 – Savana.cz, vytvořeno pomocí systému Hostedit.cz