Xtremeshop.cz

 

Telefon 1: +420 595 176 912
Telefon 2: +420 775 728 876

 

E-mail: info@xtremeshop.cz

 

www.xtremeshop.cz

 

IČ: 73872555

Batohy FOX

Batoh FOXDo detailu propracované batohy FOX se vyznačují vysokou kvalitou a svou funkčností. Batohy FOX jsou plně funkční a obsahují spoustu kapes, kapsiček a přihrádek. Batůžky FOX jsou vhodné jak pro každodenní nošení do školy, do města či do přírody. Tyto batohy mají spoustu úložného prostoru a jsou také vhodné například pro přenášení notebooku.

 

Batohy FOX patří pod známou firmu Fox Racing Inc. Tato firma byla založena Geoffem Foxem v roce 1974 ve státě California ve Spojených státech amerických. Fox začal jako malý podnik distribuující motocykly určené pro motokros z Evropy do USA. Původní název firmy byl Moto-X Fox. Později firma začala vyrábět doplňky pro motokrosové jezdce, které vynikaly svou precizností.

 

Logo FOX

Geoff Fox se projevil jako dobrý marketér a stratég a založil spciální jezdecký tým a to hlavně pro propagaci svých produktů. Efekt se brzy dostavil a fanoušci si začali kupovat to, co viděli na jezdcích týmu Fox. Od roku 1980 se stal FOX významnou společností na poli motokrosového průmyslu a začal vyrábět spoustu dalšího vybavení a to nejen pro motoristy. Známé jsou trička, bundy nebo například batohy FOX.

 

 

Dnes patří značka FOX k velkým světovým výrobcům nejen motocyklového oblečení a doplňků, ale také batohů a batůžků.
 
 

Prodejce batohů FOX: Xtremeshop.cz


 

Pro celý sortiment výrobků FOX navštivte náš E-SHOP.

Podívejte se také na další značky batohů, jako jsou např. batohy HEAVY TOOLSbatohy Nordblanc nebo batohy RIP CURL.

 

© 2012 – Savana.cz, vytvořeno pomocí systému Hostedit.cz