Xtremeshop.cz

 

Telefon 1: +420 595 176 912
Telefon 2: +420 775 728 876

 

E-mail: info@xtremeshop.cz

 

www.xtremeshop.cz

 

IČ: 73872555

Batohy HEAVY TOOLS

Batoh HEAVY TOOLSPěkně designově zpracované a prostorné, to jsou batohy HEAVY TOOLS. Tyto batohy a baťůžky obsahují vždy originální design, který v jakékoliv společnosti dobře vynikne. Batohy HEAVY TOOLS obsahují spoustu kapes a kapsiček. Uvnitř také často naleznete kapsu pro notebook, vytužená záda a snadno nastavitelné popruhy.

 

Batůžky HEAVY TOOLS jsou vhodné jak do školy a města, ale také do přírody a pro sport. Batohy HEAVY TOOLS Vás nezklamou v žádné situaci. Tyto batůžky jsou vhodné jak pro sportovní aktivity, školu, tak pro volný čas.

 

Značka HEAVY TOOLS pochází z hlav dvou bratrů Feldänzerových, kteří začali pro sebe a své přátele vyzábět surfové desky, kterým dali toto pojmenování. Zajímavostí určitě je, že tuto činnost začali v roce 1988 vyvíjet v zemi, která nemá s mořem žádné hranice a to v Rakousku.

 

Značka HEAVY TOOLS

V devadesátých letech rozšířili výrobu o sortiment pro BMX a mountain bike. Hodně investovali do testů svých výrobků a dalšího vývoje, což mělo svůj následek. Značka HEAVY TOOLS se stala jednou z předních značek na sportovním trhu. Časem bylo rozhodnuto, že k vysoce kvalitním výrobkům se vytvoří také sortiment vysoce kvalitního oblečení. HEAVY TOOLS tak začali vyrábět kvalitní trička, mikiny, bundy, kraťasy, snowboard oblečení a také další doplňky, jako jsou určitě batohy HEAVY TOOLS.

 
 
Mimo výrobou oblečení se firma HEAVY TOOLS zabývá také doplňky jako jsou batohy, tašky a peněženky Heavy Tools.
 

Prodejce batohů HEAVY TOOLS: Xtremeshop.cz

 


 

 

Pro celý sortiment výrobků HEAVY TOOLS navštivte náš E-SHOP.

 

Podívejte se také na další značky batohů, které naleznete v našem e-shopu, jako jsou např. batohy DAKINEbatohy DC nebo batohy ANIMAL.

 

© 2012 – Savana.cz, vytvořeno pomocí systému Hostedit.cz