Xtremeshop.cz

 

Telefon 1: +420 595 176 912
Telefon 2: +420 775 728 876

 

E-mail: info@xtremeshop.cz

 

www.xtremeshop.cz

 

IČ: 73872555

Batohy NORDBLANC

Batoh NORDBLANCBatohy NORDBLANC jsou vhodné ke každodennímu užívání. Tyto batohy a batůžky jsou vhodné jak do města, tak například pro turistiku. Větší batohy se ideálně hodí na tůry do přírody i na hory a to především díky svému většímu objemu. Menší batohy NORDBLANC jsou vhodné zase například do města nebo pro volnočasové sportovní aktivity.

 

Značka NORDBLANC je zaměřena především na design svých výrobků a vyznačuje se svým vlastním specifickým image. NORDBLANC vyrábí a distribuuje velké množství sportovního oblečení a různých sportovních doplňků. Zaměření je pánské stejně jako dámské. Nordblanc batohy jsou idální volbou.

 

NORDBLANC

Výrobky NORDBLANC jsou známy svou kvalitou, funkčností, designem, zpracováním a také vyváženou cenou. NORDBLANC se především specializuje na snowboardové a lyžařské oblečení a vytváří mimo jiné nové trendy v rozvoji extrémních sportů. NORDBLANC se zabývá velmi širokou výrobou téměř veškerého oblečení pro různé druhy sportů a volný čas. 

 

 

 

Firma NORDBLANC se zabývá kromě výroby oblečení jako jsou zimní bundy, trička, mikiny apod. také výrobou batohů a batůžků.
Zimní bundy Nordblanc jsou známé po celém světě. Mikiny Nordblanc jsou originální a ideální vobou pro každodenní nošení.
 

Prodejce batohů NORDBLANC: Xtremeshop.cz

 


 

 

Pro celý sortiment výrobků NORDBLANC navštivte náš E-SHOP.

 

Podívejte se také na další značky batohů, které naleznete v našem e-shopu, jako jsou např. batohy DAKINEbatohy FOX nebo batohy RIP CURL.

 

© 2012 – Savana.cz, vytvořeno pomocí systému Hostedit.cz