Xtremeshop.cz

 

Telefon 1: +420 595 176 912
Telefon 2: +420 775 728 876

 

E-mail: info@xtremeshop.cz

 

www.xtremeshop.cz

 

IČ: 73872555

Batohy RIP CURL

Batoh RIP CURLBatůžky a batohy RIP CURL jsou známy pro své pohodlné nošení jak do města, školy, tak do přírody a pro volnočasové sportovní aktivity. Některé batohy RIP CURL jsou vybaveny přihrádkou pro notebook, jiné zase například úchyty pro snowboard. Možné využití batůžků RIP CURL je tedy velmi široké. Tyto batohy jsou velmi pěkné, kvalitní a obsahují spoustu kapes a kapsiček.

 

Firma RIP CURL pochází z austrálie a je známá jako světový prodejce boardového oblečení. RIP CURL byla založena již v roce 1969 v Austrálii v provincii Victoria dvěma společníky a to Dougem „Claw“ Warbrickem a Brianem „Sing Ding“ Singerem. RIP CURL z počátku vyráběla surfovací prkna a od roku 1970 začala výroba neoprénů.

 

 

Dnes RIP CURL nevyrábí pouze vybavení pro surfing, ale také různé oblečení, obuv, batohy, brýle a také například hodinky. Šíře výrobků značky RIP CURL je velmi široká a tyto výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a povedeným designem. RIP CURL se postupně stal jednou z největších značek boardového oblečení nejen v Austálii, ale také v Evropě a Jižní Americe a rychle se dostává také do Ameriky Severní.

 

 

Firma RIP CURL se kromě výroby a distribuce sportovního oblečení i oblečení pro volný čas zabývá také výrobou batohů a batůžků pro volnočasové i sportovní aktivity.
 

 

© 2012 – Savana.cz, vytvořeno pomocí systému Hostedit.cz